done_all سوالات متداول و نکات خیلی مهم درباره ربات
6095 2961

 

سوالات متداول

 

۱- ربات اینستاگرام رادیب چیست و چگونه کار می کند؟

 

ربات هوشمند اینستاگرام رادیب یک سیستم فروش فالوور نیست بلکه یک سیستم مدیریتی خودکار و هوشمند است با گلچین کردن مخاطبان هدف شما با فالو کردن ، لایک کردن ، کامنت گذاشتن ، دایرکت دادن و بسیاری از امکانات دیگر نظر آن ها را جلب کرده تا پیج شما را فالو کنند. روش کار به این صورت است که پس از تنظیم و روشن کردن هر کدام از ماژول های ربات ، ربات به طور هوشمند شروع به لایک کردن ، کامنت گذاشتن و فالو کردن بازار هدف شما می‌کند ، با این کار روزانه حجم زیادی بازدید کننده ، فالوور واقعی و فعال به سمت صفحه ی شما سرازیر می‌شود.

 

۲- چگونه باید از ربات اینستاگرام رادیب استفاده کنم؟

 

کافی است یک حساب کاربری در ربات هوشمند رادیب ایجاد کنید پس از ورود اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید. این ربات دارای ۲ روز تست رایگان است پس از به اتمام رسیدن زمان تست برای ادامه فعالیت و در صورت تمایل لازم است که یکی از پلن ها را خریداری کنید.

 

۳- تفاوت پلن‌های مختلف ربات اینستاگرام شما چیست؟

 

تفاوت پلن ها در تعداد اکانت ها، ماژول ها ، نوع پست های قابل انتشار (مثل گذاشتن استوری ، آلبوم و یا ویدئو)، قابلیت استفاده از انواع کلاودها و فضایی که شما در اختیار دارید تا عکس ها و ویدئو های خود را در ربات بارگزاری کنید. شما با بررسی هر ویژگی می بایست پلنی که مورد نیاز شماست را خریداری کنید.

 

۴- این ربات چه فعالیت‌هایی را می‌تواند در اینستاگرام انجام دهد؟

 

تمام فعالیت‌های اصلی که در اینستاگرام ممکن است، توسط ربات رادیب هم ممکن خواهد بود. همچنین ربات هوشمند اینستاگرام رادیب دارای ماژول های جذابی مانند ماژول مسابقه ساز ، دانلودر ، هشتگ ساز نیز می باشد.

 

۵- آیا ربات اکانت مرا بلاک می کند؟

 

خیر تنها در صورتی محدود خواهید شد که سرعت عملیات شما بسیار زیاد باشد و یا یک عملیات روتین را به صورت منظم انجام دهید ( مثلا درج پست هر روز ساعت 9:45 یک عملیات روتین است و باید از ساعت های مختلف استفاده کنید) یا درج پست هایی که خلاف قوانین اینستاگرام است.

 

۶- آیا می توانم گزارش انجام کارهای ربات را ببینم ؟

 

بله ، شما در هر ماژول ربات می توانید گزارش مربوط به همان ماژول را ببینید

 

۷- ماژول را فعال کرده ام اما هنوز گزارشی نمی بینیم ! 

 

انجام و ثبت عملیات ربات بلافاصله انجام می شود اما برای اینکه آن را مشاهده کنید حداقل ده دقیقه از روشن کردن ماژول باید بگذرد. ثبت اطلاعات ربات توسط API اینستاگرام برای ما ارسال می شود و سیستم تا ذخیره کامل آن در دیتابیس و نمایش آن به شما به کمی زمان نیاز دارد.

 

۸- دایرکت های من ارسال نمی شود چه کار کنم ؟ 

 

به دلیل اینکه ارسال دایرکت به هر کاربری در اینستاگرام نیاز به اجازه از جانب آن کاربر دارد، ممکن است ارسال آن به افراد مختلف منجربه محدود شدن اکانت شما شود به همین دلیل ربات را به گونه ای تنظیم کرده ایم که دایرکت فقط و فقط در صورت جذب فالور ، برای فالویینگ های جدید شما ارسال شود. و اغلب ده دقیقه تا یک ساعت شروع عملیات آن زمان میبرد و پس از آن طبق زمانبندی ربات دایرکت ها ارسال می شوند.

 

۹- چه تعداد هشتگ می توانیم در تنظیم ماژول استفاده کنیم؟

 

تعداد استفاده نامحدود است اما به دلیل اینکه تعداد بالا ممکن است میزان جذب شما را کاهش دهد ( تا انجام همه عملیات و بازگشت به هشتگ اول ، برای تعداد هشتگ بالا ممکن است حتی یک روز طول بکشد) پیشنهاد ما استفاده حداکثر 25 هشتگ و حداقل سه هشتگ است

 

۱۰- آیا برای انجام عملیات باید در صفحه ربات باشیم؟‌

 

خیر تنها با فعال کردن ماژول ، همه عملیات اتوماتیک انجام می شود. اما ممکن است با توجه به دریافت ارور، ماژول ها خودکار قطع شوند به همین دلیل پیشنهاد می کنیم هر روز جند دقیقه ای وقت بگذارید و ربات را چک کنید. 

 

۱۱- چه تعداد فالو با ربات می توانم انجام دهم ؟ 

 

تعداد انجام عملیات با توجه به بسته اشتراکی که تهیه کرده اید و سرعت عملیات شما تعیین می شود اما دقت کنید اینستاگرام تنها اجازه انجام 7500 فالو را به هر کاربر می دهد. پس از آن باید حتما تعدادی از افرادی که فالو کرده اید را آنفالو کنید.

 

۱۲- آیا می توانم زمانی که ربات روشن است با اکانتم کار کنم ؟ 

 

ما شدیدا توصیه می کنیم در هنگام روشن بودن ربات از هرگونه فعالیت بجز چک کردن صفحه اصلی پروفایلتان خود داری کنید. چون انجام عملیات با آی پی های مختلف ( ربات و گوشی های موبایل ) به صورت همزمان باعث ایجاد ارور در ربات می شود

 

۱۳- آیا نیاز به روشن نگه داشتن کامپیوتر خود دارم ؟ 

 

خیر ، ربات را تنظیم کنید دکمه روشن کردن هر کدام از ماژول ها را بزنید. ربات به صورت شبانه روزی بدون نیاز به حضور شما کار خواهد کرد.

 

۱۴- ربات چگونه تعداد فالوور های من را افزایش می دهد ؟

 

ربات ما به صفحات کاربران تنظیم شده شما ( بر اساس هشتگ ها ، موقعیت های جغرافیایی و کاربران هدف ) رفته و برای آنها کامنت گذاری و لایک می کند و همچنین کاربران جدیدی را فالو می کند ، با این کار ، کاربران جدید شروع به بازدید از صفحه شما کرده و فالوور های شما افزایش خواهد یافت.

 

۱۵- چه کامنت هایی برای ماژول کامنت انتخاب کنم؟

 

اول از همه از ارسال کامنت تبلیغاتی و بی معنی که باعث دریافت گزارش اسپم می شوند خودداری کنید ، کامنت های مثبت دو کلمه ای به زبان فارسی به لیست اضافه کنید که برای اکثر پست ها مناسب باشند.

 

۱۶- منظور از محدودیت اکانت در API اینستاگرام چیست ؟

 

 اینستاگرام بر اساس قوانین خود فعالیت بعضی اکانت ها را محدود می کند ، به این صورت که شما نمی توانید در یک روز بیش از یک مقدار کامنت ، لایک و فالو کنید ، یا انجام عملیاتی که خلاف قوانین اینستاگرام باشد مثلا: اتصال از چند آی پی مختلف به صورت هم زمان شما را در ربات محدود می کند، یا لاگین بودن در بیش از یک گوشی (به جز ربات) یا انجام عملیات همزمان با ربات، این به معنی محدود شدن در اپلیکیشن نیست، بلکه اینستاگرام موارد مشکوک را محدود می کند نه اپلیکیشن رسمی خود را؛ برنامه ما برای رد نشدن از این محدودیت ها و جلوگیری از خطر های احتمالی با سرعت های متفاوت کار می کند ، خیلی آهسته ( پنج عملیات در ساعت ) ، آهسته ( ده عملیات در ساعت ) ، سرعت نرمال ( پانزده عملیات در ساعت )  ، سریع ( سی عملیات در ساعت ) و خیلی سریع ( چهل عملیات در ساعت ) که اکیدا بایستی در هفته اول کار با سیستم از سرعت آهسته استفاده کنید و طی چند روز سرعت را به مرحله بعد افزایش دهید و پیشنهاد می کنیم روی حالت نرمال افزایش سرعت را متوقف کنید و حتما از توقف عملیات برای حداقل شش ساعت در شبانه روز استفاده کنید تا اینستاگرام به اکانت شما که همیشه در حال انجام عملیات است ( حتی بدون استراحت و زمان خواب !! ) مشکوک نشود.

 

۱۷- چه کارهایی انجام دهیم تا توسط اینستاگرام دچار محدودیت نشویم؟

 

بهتر است تمامی نکاتی که در هر قسمت ربات نوشته شده است را به دقت بخوانید و آن ها را رعایت کنید.
از دیگر نکاتی که از محدودیت اکانت شما جلوگیری میکند این است که حداکثر با دو دستگاه به اکانت خود متصل باشید به طور مثال : ربات اینستاگرام رادیب و یک تلفن همراه.
در صورتی که با بیش از ۲ دستگاه به اینستاگرام متصل شوید، اینستاگرام به شما مشکوک خواهد شد و اکانت شما را دچار محدودیت خواهد کرد. همچنین همه ماژول ها را هم زمان روشن نکنید پیشنهاد می کنیم اگر ماژول فالو را روشن کرده اید در کنار آن فقط یک ماژول دیگر مانند کامنت فعال باشد.
هنگامی که ماژول های فالو اتوماتیک ، آنفالو اتوماتیک ، لایک خودکار را فعال کرده اید حدالامکان به صورت دستی این عملیات را انجام ندهید. می توانید ماژول ها را غیر فعال کنید، به صورت دستی عملیات مورد نظر خود را انجام دهید، سپس ماژول را دوباره فعال کنید. اگر در ربات ارور دریافت کردید، یک روز ماژول ها را خاموش کنید، اغلب پس از یک روز محدودیت های اینستاگرام رفع می شود.

 

۱۸- اگر کسب و کارمان در خارج از ایران باشد میتوانیم از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟

 

بله . شما میتوانید بسته به نیازتان هر هدفی با هر نوع (مکان یا هشتگ یا پیج) و موضوعی را هدف قرار دهید تا ربات برای شما فالوور جذب کند. اگر اکانت شما نیز با آی پی خارج از ایران به اینستاگرام متصل است، در هنگام وارد کردن اکانت درون ربات، می توانید به همراه اطلاعات ورود، پروکسی وارد نمایید.

 

۱۹- آیا با پیج شخصی (پرایوت) نیز میتوانم از ربات استفاده کنم؟

 

 بله.اگر پیج شما باز یا بسته(قفل) باشد، در هر دو صورت میتوانید از ربات استفاده کنید. اگر پیج های تارگت شما نیز پرایویت هستند، دقت کنید که حتما با اکانت خود آنها را فالو کرده باشید که ربات بتواند اطلاعات آن پیج را به کمک اکانت خودتان دریافت کند. 

 

۲۰- چگونه می‌توانم مطمئن شوم که ربات اینستاگرام من بهترین بازدهی ممکن را دارد؟

 

تیم پشتیبانی ما همیشه همراه شماست و به شما برای افزایش بازدهی ربات اینستاگرامتان کمک خواهد کرد. برای این منظور کافی است با ما تماس بگیرید.

02122828034

02122828035

02188848444

02636202518

02636202576

02636202673

heart

 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دسترسی سریع

ثبت دامنه

ثبت دامنه

فالوور و لایک

افزایش فالوور و لایک

طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی سایت

طراحی سایت

هاست لینوکس

هاست لینوکس

افزایش بازدید

افزایش بازدید
 پرینت این مقاله

در همین زمینه

تنظیم فالوو و آنفالو اتوماتیک در ربات اینستاگرام

در این آموزش قصد داریم نحوه فالوو و آنفالو اتوماتیک را به شما آموزش دهیم. ویدیوی زیر را با دقت...

آشنایی با ربات اینستاگرام رادیب و افزودن حساب (اکانت اینستاگرام)

در این مقاله قصد داریم تا شما را با ربات اینستاگرام رادیب آشنا کنیم و همچنین نحوه ی اضافه کردن...

تنظیم لایک اتوماتیک در ربات اینستاگرام

در این آموزش قصد داریم نحوه لایک اتوماتیک را به شما آموزش دهیم. ویدیوی زیر را با دقت مشاهده...

تنظیم کامنت اتوماتیک در ربات اینستاگرام

در این آموزش قصد داریم نحوه کامنت اتوماتیک در ربات اینستاگرام رادیب را به شما آموزش دهیم. ماژول...

تنظیم دایرکت و ری_پُست اتوماتیک در ربات اینستاگرام

در این آموزش قصد داریم نحوه دایرکت و Re-Post اتوماتیک را به شما آموزش دهیم. این ماژول بی نظیر...